tel (0212) 533 67 64     mail info@atel-san.com.tr
facebook
l Kurumsal
VİZYONUMUZ
MİSYONUMUZ
İDARİ KADROMUZ
İNSAN KAYNAKLARI

VİZYONUMUZ

 

Firmamız ATEL-SAN LABORATUAR MALZEMELERİ TİC. LTD. ŞTİ. ünvanıyla 1987 yılından itibaren bu güne kadar bu sektöre hizmet vermektedir.

 

 

Kurulduğu yıldan bugüne kadar faaliyetlerini sürdüren firmamız müşteri memnuniyeti, kaliteli ve hesaplı fiyat politikası prensiplerini ilke edinmiş ve siz değerli müşterilerimize ulaşmayı hedeflemiştir.

ATEL-SAN yurt geneline yayılmış siz kıymetli müşterilerimizin teşviki ve takdiri ile firmamıza karşı gösterilen güvene layık olabilmek için her zaman olduğumuz gibi kaliteli hizmet verme dileği ile eskiden olduğu gibi hizmete hazır ve yanı başınızda elinizin altındaki telefondadır.

Geçici ve cüzi avantajlara kapılmayacağınızın bilincinde olarak siparişlerinizi bekler, iyi iş ilişkilerimizin ve dostluğumuzun devamını temenni ederiz.

 

 

Firmamız laboratuar malzeme imalatı ile bu sektörün ihtiyaçlarının büyük bir bölümünü karşılamaktadır. Ve 100 Kalem üzerinde malzemelerimiz bulunmaktadır.

 

Genel Müdür

Hüseyin İLALDI

 

 

MİSYONUMUZ

 

ATEL-SAN Firması olarak laboratuar sektörünün birçok alanında imalatlarımız bulunmaktadır.

           

Metal, Alüminyum, Plastik, Tel ve Paslanmaz (304 Kalite) ürünlerimizle birçok sektöre imalattan satışlarımız mevcuttur. Laboratuar malzemerinin kullanıldığı birçok sektöre hizmet vermekteyiz.

 

Başıca olarak; Özel Sektöre, Özel Firmalara, Devlet ve Vakıf Hastanelerine, Devlet ve Vakıf Üniversitesi Fakültelerine, Meslek Okullarına, Fen ve Normal Liselelere düzenli olarak satışlarımız bulunmaktadır.

 

Elek Sektöründede 2009 yılından itibaren imalatlarımız ve tamiri mevcuttur.

Avrupa kaliteli ithal tel kullanmayız ve kasnaklarımız 304 kalite paslanmaz çelikten imal edilmektedir.

 

Set halindeki eleklerin elenmesinde kullanılan manuel ve digital elek sallama makinelerimizde firmamız tarfından imal edilmektedir.

 

ATEL-SAN Firması olarak imalatımızın bunlarla sınırlı olmadığını ve özel ölçü istekleriniz doğrultusunda diğer bütün malzemelerin de üretimini yapabileceğimizi bildiririz. 

Şu an için iş başvuruları alınmamaktadır.İhtiyaç gerektiren  bölümlerde iş alımı yoktur.

Teşekkürler

ATEL-SAN LABORATUAR MALZEMELERİ TİC. LTD. ŞTİ.